Reprezentacje
Ekstraklasa
I Liga
II Liga
Rozgrywki młodzieżowe
Siatkówka plażowa
FIVB CEV
Nasi Partnerzy
















Adidas Sklepy



Polska Siatkówka
Magazyn Siatkówka



Biuro PZPS – godz. pracy 9.00-17.00
Sekretariat

tel. 22 440 83 44, fax 22 440 83 43, e-mail: pzps@pzps.pl

Sekretarz Generalny

Bogusław Adamski

Dyrektor Biura

Andrzej Warych awarych@pzps.pl 22 440 82 55

Dział Szkolenia

Włodzimierz Sadalski wsadalski@pzps.pl 22 440 83 51
Stanisław Majkowski smajkowski@pzps.pl 22 440 83 51
Rafał Kwiatkowski rkwiatkowski@pzps.pl 22 440 83 47
Hubert Tomaszewski htomaszewski@pzps.pl
Witold Roman wroman@pzps.pl
Marek Irek mirek@pzps.pl
Ireneusz Mazur

Dział Międzynarodowy

Natalia Kostulska nkostulska@pzps.pl 22 440 83 45
Katarzyna Bizukojć kbizukojc@pzps.pl 22 440 83 56

Dział Siatkówki Plażowej

Olga Syropiatko osyropiatko@pzps.pl 22 440 83 47
Magdalena Śmiecińska msmiecinska@pzps.pl 22 440 83 47

Dział Rozgrywek, Sędziowski i Dyscypliny

Andżelika Miś amis@pzps.pl 22 440 83 58
Joanna Kul jkul@pzps.pl 22 440 83 58

Dział Marketingu, Mediów i Imprez

Kamil Fedorowicz kfedorowicz@pzps.pl 22 440 83 42
Aneta Stożek astozek@pzps.pl 22 440 83 48
Karolina Piotrowska kpiotrowska@pzps.pl 22 440 83 48
Agnieszka Różańska arozanska@pzps.pl 22 440 83 48
Eugeniusz Andrejuk eandrejuk@pzps.pl 22 440 83 42

Dział Administracji i Prawny

Andrzej Warych awarych@pzps.pl 22 440 82 55
Marta Ciosek mciosek@pzps.pl 22 440 83 46
Izabela Pomiankowska ipomiankowska@pzps.pl 22 440 83 46
Zuzanna Lekowska zlekowska@pzps.pl 22 440 83 44

Księgowość

Barbara Piotrowska bpiotrowska@pzps.pl
Dorota Mazurkiewicz dmazurkiewicz@pzps.pl 22 440 83 55
Małgorzata Lipińska mlipinska@pzps.pl 22 440 83 55
Beata Grabowska bgrabowska@pzps.pl 22 440 83 54
Małgorzata Stachowicz mstachowicz@pzps.pl 22 440 83 54
Agnieszka Bodych abodych@pzps.pl 22 440 83 54
Katarzyna Golik kgolik@pzps.pl 22 440 83 54
Kamila Mróz kmroz@pzps.pl 22 440 83 54

Kontroling

Sławomir Dziedziński sdziedzinski@pzps.pl 22 440 83 54

Magazyn

Józef Sobolewski jsobolewski@pzps.pl
Bogusław Kawiak bkawiak@pzps.pl


Newsy

2010-09-01 16:41:47

KOMUNIKAT KOMISJI DS. PRZYZNAWANIA LICENCJI KLUBOWYCH

2010-09-01 13:11:47

MEJ: Polki odleciały do Serbii

2010-08-31 16:29:28

Nagrody pieniężne na MŚ

2010-08-31 13:30:02

Polscy siatkarze w Brazylii

2010-08-31 10:44:55

Charytatywny Międzynarodowy Turniej w Piłce Siatkowej o Puchar Burmistrza Oleśnicy
















Galeria | Sklep | Upominki | Ciekawe strony | Chat | Forum | RSS


PZPS © 2005 Produced by JMC. Powered by Contentia CMS.